Sykväll 29 oktober

Gillar du att sy eller vet du någon som gör det? Ta med vänner och bekanta för att sy eller på annat sätt vara kreativa tillsammans. Var och en tar med allt material han/hon behöver. Kvällen startar klockan 18:00. Var och en köper sitt kvällsfika i Babettes Kafferi. 19:00 till senast 22:00 får du sy, skapa och umgås. För den som vill bjuds det klockan 20:30 till en stilla aftonbön i kyrksalen.

Gillar du att sy eller vet du någon som gör det? Ta med vänner och bekanta för att sy eller på annat sätt vara kreativa tillsammans. Var och en tar med allt material han/hon behöver. Kvällen startar klockan 18:00. Var och en köper sitt kvällsfika i Babettes Kafferi. 19:00 till senast 22:00 får du sy, skapa och umgås. För den som vill bjuds det klockan 20:30 till en stilla aftonbön i kyrksalen.

Frågor eller funderingar: hör av dig till Frida Blomberg

Frida Blomberg

Kontaktperson:
Frida Blomberg
0722-50 88 04
frida.blomberg@baptistkyrkanlinkoping.se